PRONÁJEM JURTY - zahájení sezóny 2023 od 1.4.2023


Pronájem 6m jurty pro váš odpočinek - Jižní Čechy

Jurta je umístěna ve starém třešňovém sadu. Nádherné místo u Lhenic plné rybníků, sadů a nezapomenutelných jihočeských vesniček. Jedná se o jedno z nejoblíbenějších turistických míst v ČR. V třešňových týdnech květu (z pravidla 2 - 4 týden v dubnu)  se z krajiny stává neuvěřitelná bíle kvetoucí a voňavá peřina. Jurta je vybavena malou kuchyňkou a křišťálovou vodou z vlastní studny. Elektrická energie se získává z malé FVE k dispozici je 220V i vlastní WIFI.
Ubytování netradiční, avšak pro přírodu tolik přirozené. V okolí se nenachází žádné domy ani chaty, jen vy a příroda.

Svůj vzhled jurta čerpá z tradičních obydlí mongolských kočovných kmenů. Kruhový půdorys jurty dokonale splývá s krajinou. Konstrukce ze dřeva, kamna Jotul a izolace z přírodních materiálů, jako je ovčí vlna zajišťuje teplo i v mrazivých zimních dnech. Chladnička je jako celá jurta napojena na ostrovní FVE systém. Díky naší bio farmě a biodynamickému vinařství, které se navíc chlubí nejvyšším vinohradem v ČR ( 600 m n. m. ) si navíc pochutnáte na našich produktech i produktech lokálních hospodářů a zemědělců. Naše vína jsou vedena a vyráběna bez chemie a postřiků přímo v našem Vinařství ve Stodole. Během krátké procházky můžete také navštívit skvělou restauraci našich přátel Na verpánku i náš vinohrad a vinařství. Zajistíme vám také projížďky na koních touto úchvatnou krajinou Jakuba Krčína a rybaření na místních rybnících.

Užijte si se svými blízkými zasloužený klid a uvolnění na místě, které vám dovolí zaposlouchat se do ševelení ve větvích stromů, bubnujících kapek deště i ranního zpěvu ptáků. Volání české divočiny jste ještě nikdy neměli tak blízko jako právě zde. Boubínský prales, Šumava, Lipno, Ledovcová jezera, rybníky ke koupání a i rybolovu to vše máte na dosah ruky...sáhněte si


Ceny:

Zarezervujte si u nás Váš odpočinek za cenu 2400 Kč za noc. Každý další nocležník to bude mít již jen za 500,- Kč za noc. Možnost rezervací od 1.4. 2023

Meditační jurta pro jednoho - 1990,- Kč / noc.
Romantický pobyt pro dva - 2600,-Kč / noc.
Rodinný ve čtyřech - 3900,- Kč / noc.

Ochutnávka vín s večeří v našem Vinařství ve Stodole (2km od jurty), kde ochutnáte skvělá biovína z vlastní produkce, která je možné také na místě nakoupit. Dovoz vín našim hostům přímo ze sklepa je běžnou praxí.

Cena  degustace našich vín a  posezení ve vinařství cca 3 hodiny, včetně večeře je 780,-Kč za osobu.

K jurtě si můžete také zapůjčit elektro tříkolku - není nutný řidičský průkaz. Dojezd 70km. 500,-Kč/denV jurtě najdete dva pohodlné futony na kterých se vyspí až 4 dospělé osoby. Další dvě osoby se mohou vyspat na rozkládacích matracích.
K těmto cenám prosím připočítejte 450,-Kč za konečný úklid po vaší návštěvě.
Ceny jsou stejné pro všední den i víkend, v létě i v zimě.
Děti do 12 let u nás uvítáme zdarma. Domácí mazlíčky, prosím, nechte doma.

K pobytu je také možné si přiobjednat snídaňový košík (cena jedné porce je 200 Kč).  Můžeme vám také dodat, nebo rovnou připravit vynikající Siveny z horských sádek, které jsou na Boubínském potoce s pitnou vodou, dodat bio hovězí steaky, zeleninu, ovoce, med, pečivo, vajíčka od šťastných slepiček a další produkty, které nabízí naše Biofarma Hrbov.

Pro ty, kteří by rádi navštívili jurtu, ale ještě neví kdy, máme připravené vouchery.

 *do poznámky v rezervaci nám prosím upřesněte jaký počet osob máme očekávat a zda máte zájem o doplňkové služby